Marian Hurta

Marian Hurta je jedním ze zakladatelů ENGETO Academy, má na starosti marketing, recruitment a spolupráce s firmami. Svoji kariéru začal jako IT recruiter pro nadnárodní technologickou firmu. Nedostatek ajťáků byl už tehdy očividný a tak přišel s nápadem, jak se k náboru nových talentů postavit jinak. Je názoru, že kandidátů na trhu není dostatek a tak se nemůžeme jen snažit lépe a lépe hledat ty stávající, ale spíše na trh přinášet další.

Marian založil vzdělávací startup ENGETO Academy, který poskytuje komplexní IT vzdělání vhodné na juniorní pozice. V ENGETO vyvinuli vlastní vzdělávací platformu, na které se učí více než 3000 lidí a slouží pro prezenční i online kurzy.

Marian věří, že lidé v sobě mají mnohem větší talent, než si sami myslí. Následuje vizi, že rozvíjením talentu dokážeme na trh ve spolupráci s IT firmami přinést nové a motivované kandidáty. Ve své přednášce představí, jak se v ENGETO Academy zamýšlí nad vzděláváním, jak firmy výrazně pomáhají v přípravě kandidátů a proč více než stovka absolventů získala práci v IT.

Webová stránka

www.engeto.cz