EVOLVE! Summit .

Kvalitních zaměstnanců je dneska zoufalý nedostatek a zatím to nevypadá, že by se na tom v nejbližší době mělo něco změnit. Skvěle zvládnutý recruitment je důležitější než kdy dřív. Na EVOLVE! Summitu jsme pro vás proto připravili program, který jinde nenajdete. Poslechněte si zkušenosti těch nejlepších a buďte to vy, kdo si mezi uchazeči vybírá.

Zajímavé přednášky, HR trendy, praktické workshopy i setkání s kolegy z celého světa vás nabijí inspirací a chutí do nových projektů. Přijďte společně nakopnout své HR na 5. ročník EVOLVE! Summitu – tentokrát s ještě lepším doprovodným programem.

Proč se vzdělávat s námi ?

Aktuální témata ze světa náboru

Zjistěte, jak efektivně na Employer Branding a jak postavit náborovou kampaň na pasivní kandidáty. Seznamte se s nejnovějšími technologiemi, které vám pomohou lépe hodnotit nejen kvalitu kandidátů. Ovládněte umění sourcingu.

2 dny plné informací

Jeden den je málo, 3 zase moc. V našem 2denním programu si každý najde, co ho zajímá. Ať už jsou to přednášky těch nejlepších, workshopy, case studies nebo networking. A zbude dostatek času i na zábavu.

Kontakty, kam se podíváte

Všechno je dneska o kontaktech. Taky je vám ta větička povědomá? Ano, něco na tom asi bude, tak nenechávejte nic náhodě a přijďte navázat nové kontakty s mistry svého oboru z domova i ze zahraničí.

Trocha undergroundu neuškodí

Vezměte do ruky sklenku vína a poznejte nové HR kolegy. V garážích brněnského Sono Centra na vás čeká neformální posezení, doprovodný program a nově i speciální partnerské přednášky. Pro akčnější z vás chystáme i různé workshopy.

Roztočte to s námi na afterparty

Po dlouhém dni plném informací je potřeba se odreagovat. A navíc – kde jinde utužíte nové kontakty lépe, než na pořádném večírku? Na úterní večer si nic neplánujte, s naší kapelou pokračujeme až do půlnoci.

Sejdeme se už popáté

Věřte, že víme, jak na to. Máme za sebou už 4 úspěšné ročníky, během kterých jsme program summitu vypilovali k dokonalosti. Přijďte se přesvědčit sami a staňte se součástí jedinečného eventu!

EVOLVE! řečníci 2019 .

Sorry, no posts matched your criteria.

Partnerští řečníci .

Partneři konference představí své produkty a služby. Uvidíte na Underground stage.
Sorry, no posts matched your criteria.

Co o nás říkají bývalí účastníci ?

EVOLVE chameleon
Sorry, no posts matched your criteria.
Novinky

Co je u nás nového ?

    Sorry, no posts matched your criteria.

Přihlaste se k newsletteru

Vaše vstupenka do zákulisí recruitmentu .

Nejčerstvější informace přímo do vaší schránky. Svěřte nám svůj e-mail a buďte si jistí, že už vám nic důležitého neuteče.

Partneři 2019 .

Mediální partneři & podporovatelé .

Akce se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové.
EVOLVE! Summit není jediný event, který děláme

Máte otázky? Sem s nimi !

Napište nám...

…nebo nám rovnou zavolejte

Otázky k organizaci
Denisa Králová

+420 603 575 381

Otázky k obsahu
Michal Toman

+420 720 996 732

E-mail

info@evolve.events