Jaký byl EVOLVE! Summit 2018?

EVOLVE! Summit je za námi a je na čase rekapitulovat. 😊 Ať už jste 13. a 14. listopadu do Brna na tento HR a recruiterský svátek zavítali osobně nebo jste nás sledovali online na sociálních sítích, mohli jste cítit tu úžasnou atmosféru, kterou dokáže EVOLVE! rodina každý rok vytvořit a pořádně si ji užít.

Jako každý rok jsme si v organizačním týmu lámali hlavu, jak bychom mohli tuto konferenci zase posunout o trochu dále. Konec konců samotný název konference žene i nás samotné k tomu, abychom vždy posouvali pomyslnou laťku výše a výše.

Letos jsme opět rozšířili obsah a poprvé po oba dva dny jsme nabízeli obsah hned na třech pódiích souběžně. První pódium, nazvané Innovation Stage, přibližovalo nové trendy a snažilo se vnést nové pohledy na letitá dogmata. Druhé pódium s názvem Experience Stage bylo zaměřené na případové studie a poslední pódium nazvané Underground Stage přinášelo po oba dva dny praktické workshopy. Poprvé tedy měli účastníci tu unikátní příležitost seznámit se s trendy a s tím, jak je první lokální firmy aplikovaly v našem prostředí a nakonec si je prakticky osvojit na workshopu.   

 

 

Například pokud se někdo z návštěvníků zajímal o chatboty a jejich nasazení v našem oboru, měl možnost seznámit se s různými způsoby nasazení chatbotů a novinkami v této oblasti. Zároveň si poté mohl poslechnout případovky od lokálních firem a lépe porozumět tomu, jak má v případě nasazení chatbota postupovat, co to může prakticky přinést a co to bude stát. A aby se návštěvník konference, kterého tato oblast zaujala, zvládl ponořit ještě hlouběji do problematiky, druhý den se mohl připojit na workshop, na kterém se naučil postavit svého vlastního chatbota a nasadit si ho na Messenger.

 

 

Cílem bylo, aby návštěvníci neodcházeli jen s novými myšlenkami a nápady, ale také s praktickými návyky z workshopů a měli tak větší šanci, že se díky konferenci reálně posunou nejen ve znalostech, ale že posunou i svou práci.  

Opět se nám podařilo na dva dny získat ty nejzajímavější řečníky a osobnosti ze všech koutů světa a mohli jsme se osobně potkat s legendami našeho oboru jako je například Jim Stroud.

Velkou radost máme ale hlavně z toho, že se nás letos sešlo zase o dost více než minulý rok, a to více než 450. Máme velkou radost, že se u nás najde tolik lidí, kteří na sobě chtějí pracovat a posouvat svou práci vpřed.

A protože EVOLVE! Summit není jen o přednáškách a workshopech, ale hlavně také o tom, že se celá komunita jednou za rok sejde a má možnost diskutovat o všem pracovním i nepracovním, i letos se afterparty zapíše do dějin této konference. Takové okamžiky, jako když se Mark Tortorici při večerním koncertu zničehonic připojí jako zpěvák ke kapele a rozpálí celé Sono centrum anebo okamžik, kdy světová legenda jako Bill Boorman skáče ze stage do publika, to jsou momenty, které EVOLVE! Summit dělají unikátním nejen díky obsahu, ale i díky jedinečné atmosféře.  

 

 

Za organizační tým bych chtěl moc poděkovat vám všem, kteří EVOLVE! Summitu fandíte. Právě díky vám může takováto konference existovat a právě pro vás máme chuť posunout příští rok zase o kus dál. Pokud se už nemůžete dočkat dalšího ročníku EVOLVE! Summitu a zdá se vám nyní příliš daleko, tak pro vás máme dobrou zprávu. V dubnu 2019 přijede do Brna na EVOLVE! Masterclass legenda světového recruitmentu Bill Boorman. Máte tedy možnost připojit se na tento jedinečný recruitment workshop a posunout své znalosti v oblasti recruitmentu, náborových kampaní a recruitment marketingu.

Sledujte www.evolvemasterclass.com pro další informace.