Čtení emocí, chatboti, míchání drinků anebo právní konzultace. Co ještě nabídl doprovodný program EVOLVE! Summitu 2018?

V dnešní době už konference dávno nejsou jen o obsahu, ale i o celkovém zážitku, který výrazně dotváří i partnerský program. V rámci EVOLVE! Summitu je pro nás vždy důležité, aby měli účastníci možnost nejen mezi přednáškami zjistit, jaké nové softwary či služby mohou pro zefektivnění své práce využít, ale také, aby měli dost prostoru pro zábavu a networking.

Pro ročník 2018 jsme proto spolu s partnery připravili hned dvě partnerské zóny, aby partneři jednak mohli představit své produkty, ale také aby mohli pro účastníky připravit zajímavé aktivity pro zpestření obou dnů obsahem nabité konference.

 

Tetování, stavění chatbotů či květinové náramky

U stánku generálního partnera, moderní recruiterské společnosti GoodCall, která EVOLVE! Summit podpořila již druhým rokem, si tak účastníci mohli nechat vytvořit tematické airbrush tetování, vyfotit si profesionální profilovou fotku na LinkedIn anebo si vyzkoušet, zda dokáží rozpoznat emoce kandidátů.

 

 

Ale i technologicky bylo o novinky postaráno a to tak, že i zkušenému moderátorovi, jakým je Petr Skondrojanis, pomáhal v moderaci Chatbot Matyáš, který zpestřil program svou chytrostí, pohotovostí a vlastně zatím stále i netradičností. Skondro, musíš se víc snažit, jinak tě chatbot brzy nahradí. 🙂 A každý z účastníků měl také během dvou konferenčních dnů možnost s naším HR Tech Partnerem FeedYou vytvořit za pár minut svého vlastního chatbota.

 

 

Kdokoliv, kdo potřeboval odreagování v podobě drinku, měl tu možnost, i když si ho nemohl nechat jen tak nalít, ale pod dozorem zkušeného barmana ho musel sám namíchat a následně porovnat s variantou od profesionála. Přeci jen, jak komunikuje i recruiterská společnost Devire, “na složení záleží”, za nás palec nahoru, na tento bar byla skvělá odezva a lidi se od něho vraceli s lepší náladou. 🙂

 

U dalšího stánku měli zase účastníci příležitost se kreativně vyřádit a vytvořit si květinový náramek anebo se podívat na možnosti výzdoby kancelářských prostor. Greenvia se zabývá i výzdobou kanceláří tak, aby nejen vypadaly dobře, ale také se zlepšilo ovzduší. Na konferenci nám také pomohli květinami a zelení dozdobit všechny stage a vytvořit tak příjemnou atmosféru.

Benefity pro zaměstnance

A protože EVOLVE! Summit je konference hodně obsahově zaměřená nejen na hledání lidí, ale i jejich udržení ve firmách, nedílnou součástí je mít zdravé a spokojené zaměstnance. K tomu nám pomohla společnost Welko s jejich projektem Zdraví v práci, která na konferenci simulovala kancelářské prostředí a učila správnému sezení, protahování a nabízela účastníkům také změření na moderním přístroji InBody, kde se dozvěděli detailní informace o stavu svého těla.

A právě proto, aby své zdraví účastníci mohli trvale udržovat, podpořila EVOLVE! Summit i společnost Sodexo, která prezentovala Active Pass, permanentku, díky které si každý den můžete jít zasportovat na jiné místo. Sodexo na konferenci zajistilo také přítomnost dvou lektorek, které před každým blokem přednášek návštěvníkům ukázaly efektivní protahování jak v sedě, tak i ve stoje, tedy všechno, co se dá aplikovat standardně v kanceláři.

 

GDPR & relokace

GDPR. No jo, ještě tomu tématu není konec a obecně jsou témata kolem právních věcí nezáživná, nikoliv však v podání zástupkyň z advokátní kanceláře Muzikář & Partners, které skvěle a užitečně poradily, tak aby i právnímu výkladu uměl porozumět každý.

Asi tomu chtěla i náhoda, že partnerský stánek společnosti Tifra byl kousek od advokátní kanceláře, protože Tifra se úspěšně věnuje relokačním službám do České republiky a cizincům pomůže nejen s relokací, ale také s ubytováním, zdravotními službami, vzděláváním a celkově s životem v ČR, aby se zde cítili jako doma.

Moderní technologie pro nábor

Nechyběla ani mladá dynamická společnost Executive Job, která předvedla moderní trendy pracovního portálu propojujícího firmy s top manažery a společně s tím hostila účastníky sklenkami dokonale vychlazeného prosecca. A že se tam toho vypilo. 🙂

 

 

A protože je EVOLVE! Summit hlavně recruiterská konference, nemohli chybět partneři z oblasti ATS, tedy velmi užitečných programů a nástrojů na řízení náborových potřeb. Z čeho máme jako organizátoři velkou radost je fakt, že oba dva systémy, tedy JobQuick od společnosti Datacruit i Recruitis od společnosti Český trh práce, jsou z rukou českých vývojářů. Podívejte se na jejich webové stránky a posuďte sami, který software vám může lépe vyhovovat.

 

A jako již každý rok, i letos nás podpořila moderní butiková headhunterská kancelář Wolf Hunt, kde žijí ve smečce dva alfa vlci a přesto jim to funguje dokonale.

 

A kdo už si partnerské stánky prošel, protáhl se, změřil se na InBody, měl namíchaný drink a měl jasno o novém ATS do svojí firmy, mohl si v průběhu obou dnů nechat uvařit a nalít povzbuzující či léčivý čaj a usadit se v relax zóně do pohodlných sedacích vaků od českého výrobce Wegett. Celou relax zónu zajistila headhunterská kancelář Engage Advisory pořádající EVOLVE! Summit.

 

 

Děkujeme všem partnerům, kteří podporují tuto vzdělávací platformu, protože bez nich by se akce neuskutečnila v takovém rozsahu a v tak skvělé atmosféře.

 

Už teď se těšíme na ročník 2019, jak na jarní EVOLVE! Masterclass s Billem Boormanem, tak i na podzim na pátý ročník EVOLVE! Summitu.