brno

Tisková zpráva – Konference EVOLVE! Summit přivede do Brna světové odborníky na recruitment a sourcing

Odborníci z oblasti náboru se již potřetí sjedou do Brna na největší oborovou konferenci v regionu CEE, která proběhne 8. a 9. listopadu v brněnském Sono centru.

Základní myšlenkou konference je doručit do našich zeměpisných končin zkušenosti a myšlenky z recruitmentu, za kterými by recruiteři běžně museli cestovat na druhou stranu zeměkoule a zároveň je zasadit do naší reality tak, aby je hned druhý den mohli ve své práci aplikovat.

„Je klíčové, abychom se jako recruiteři neustále vyvíjeli, posouvali své znalosti a byli schopni propojit nejnovější technologie s našimi náborářskými dovednostmi,“ uvedl zakladatel Evolve! Summitu Michal Toman z firmy Engage Advisory.

Letos vystoupí světoví experti jako Katrina Collier a Dave Hazlehurst z Velké Británie, na živě vysílanou přednášku z USA se s účastníky spojí Hollie Delaney ze Zappos.com, z Izraele přiletí Karen Azulai, z Maďarska přijede Balasz Paroczay a promluví i Tyler Golden, americká expatka žijící v Praze. Chybět nebudou ani známá jména českého recruitmentu a sourcingu jako Matěj Matolín, Petr Pouchlý, Jan Tegze, Viktor Kustein či Roman Hřebecký.

Recruiteři a sourceři se mohou těšit na témata jako gamifikace v recruitmentu, strojové učení, chatboti či automatizace v náboru. Nebude chybět náhled na světové náborové kampaně, tvorba programu doporučení ve firmě anebo změny ovlivňující nábor na LinkedInu, Facebooku a Googlu a samozřejmě také nové tipy, triky a aplikace ze sourcingu.

„Evolve! Summit je konference pro profesionály, kteří se zajímají o trendy, změny a zkušenosti z praxe. Je to konference, kde načerpáte inspiraci ze zahraničí i z domácího prostředí. Tato akce by měla být v kalendáři každého recruitera, sourcera nebo kohokoliv z HR, který to myslí se svojí prací vážně,“ doplnil loňský účastník Miloš Marcinek ze společnosti Notino.

Kromě odborného programu organizátoři pro účastníky připraví networkingovou afterparty, kterou oživí kapela s největším počtem hráčů na ukulele v Česku, jedineční Ukulele Orchestra jako Brno.

Možnost navazování nových kontaktů a budování obchodních vztahů s kolegy z oboru je důležitou částí konference, což potvrzují i návštěvníci minulých ročníků.
„Jedinečná akce, se skvělým programem a atmosférou, kde je možné se nejen něco naučit, ale také se potkat se zajímavými lidmi“, dodala loňská účastnice Lenka Strempeková z Grafton Recruitment.

Kontakt pro média: Denisa Králová, denisa.kralova@engage-advisory.com