Využití virtuální reality při náboru, vlčí smečka “nahánějící” vysokou zvěř, vůně a chutě pravého čaje či nové generace HR softwarů. To nabízejí partneři třetího ročníku Evolve! Summitu

EVOLVE! Summit to nejsou jen zajímavé přednášky, světoví řečníci a příležitost k networkingu, ale i chill-out zóna, kde se představí partneři akce. „Proč jsme se rozhodli stát partnerem? Známe a respektujeme Michala Tomana i Míru Kleschta, kteří už od prvního ročníku dokázali stvořit něco, co tu ještě nebylo,“ říká Ondřej Havlíček z partnerského Wolf Hunt a pokračuje: „Já i Ivar Mesenský jsme měli možnost se na organizaci prvního EVOLVE! podílet, takže podpořit konferenci nyní už z jiné pozice je pro nás samozřejmost. Michal i Míra mají naši plnou důvěru, že třetí EVOLVE! bude přinejmenším stejně kvalitní jako ty předchozí.”

Generální partner GoodCall předvede praktické využití virtuální reality v oblasti recruitmentu. „Virtuální realita hýbe celým světem a dospěla už i do náborových aktivit. Recruiter může pomocí kamery kandidátovi představit jeho potenciálního nového zaměstnavatele, kolegy i prostory firmy,” říká Milan Novák, CEO GoodCallu a dodává: „My takto představíme dvě firmy – Avon a JetBrains. Navíc se virtuální realita hodí i k budování firemní značky.”

Znáte Multisport karty? Na svém stánku multisporťáci zájemcům vysvětlí, jak si každý podle svých potřeb a možností může vybrat pohybové i relaxační aktivity po celý rok, v Česku i na Slovensku, a jakým způsobem navazují spolupráci s novými firmami. Návštěvníci si také mohou vychutnat čajový dýchánek v LMC Tea House a inspirovat se novými programy na hledání talentů: U Datacruit stánku proběhne oficiální spuštění nové generace úspěšného nástroje pro moderního recruitera i ukázky, co nového se chystá pro rok 2018. Další inovativní HR software představí společnost YSoft. A do třetice moskevský partner Amazing Hiring bude prezentovat produktové demo jak hledat a úspěšně nacházet nejnáročnější technické profily: „Náš algoritmus umí vyhledat největší odborníky na trhu, což v důsledku ušetří polovinu nákladů i polovinu času na nalezení nových zaměstnanců,” říká obchodní manažerka firmy Yulia Kuzmane a upřesňuje: „Náš software vytváří profily kandidátů pomocí digitálního otisku každého uchazeče, přičemž slučuje profesní a sociální profil kandidáta.”

Účastníci se také mohou ‚zvěčnit‘ v originálně pojatém fotokoutku, zasoutěžit si, užít si malé překvapení a zaskotačit si s remixovou hudební kapelou Ukulele Orchestra jako Brno. Prostory celého SONO Centra zkrášlí květinami společnost Greenvia, která vyzdobila  interiérovou zelení firmy jako Kiwi nebo Redhat. Greenvia zároveň bude mít na místě stánek, takže se účastníci mohou přijít podívat na jejich nabídku dekorací a domluvit případnou spolupráci. V neposlední řadě zažijí návštěvníci gastronomickou explozi chutí a mohou se pobavit poznámkami z jednotlivých prezentací formou skečnout, což jsou bohaté vizuální poznámky kombinující ručně psané zápisky, kresby a vizuální prvky, od grafického designéra Radka Petříka.

Dalším parterem jsou neotřelí Wolfhunti, jejichž aplikace Deer Park (doslova živá obora talentů) diskrétně propojuje vzácné profesionály s úzkým počtem firem. „Na našem stánku bude možnost potkat vlky z naší smečky a popovídat si o tom, jak pomocí Deer Park přilákat vzácné ‚dvanácteráky‘ do Vaší firmy,“ vysvětluje Ondřej Havlíček.

Celý organizační tým doufá, že partneři akce a doprovodný program jsou tím správným pojítkem s hlavním programem a všichni pevně věříme, že vás celý EVOLVE! navnadí a navodí vám tu správnou – soustředěnou a sdílnou – náladu!