sono centrum sal

Jaký bude EVOLVE! Summit 2017?

A je to tady. Dva ročníky EVOLVE! Summit máme úspěšně za sebou a ročník 2017 je v plných přípravách. A už teď můžeme s jistotou říct, že to bude “bomba“. Čeká nás spousta novinek, více obsahu, více řečníků, prostě je na čase udělat další upgrade. Ale než se pustíme do všech těch novinek, pojďme se ohlédnout zpět na to, proč EVOLVE! existuje a co je jeho misí.

Když EVOLVE! Summit v roce 2015 vznikal, základní myšlenkou bylo doručit do našich zeměpisných končin zkušenosti a myšlenky z recruitmentu, za kterými bychom normálně museli cestovat na druhou stranu zeměkoule a zároveň je zasadit do naší reality, aby nebyly vytržené z kontextu a mohli jsme je hned druhý den v práci aplikovat. Chtěli jsme prostě udělat recruiterskou konferenci světového formátu, na které by se každý rok scházela recruiterská komunita a společnými silami jsme tak mohli posouvat úroveň českého recruitmentu vpřed.

Recruitment se v posledních letech velmi rychle mění a to, co fungovalo včera již nemusí fungovat dnes. Proto jsme také konferenci pojmenovali EVOLVE! Je klíčové, abychom se jako recruiteři vyvíjeli, posouvali své znalosti i dovednosti vpřed. Abychom byli schopni propojit nejnovější technologie s našimi recruiterskými dovednostmi.

Nikdo z nás co za EVOLVE! Summitem stojíme není profesinální konferenciér, jsme recruiteři, stejně jako vy. Každý den se potkáváme s kandidáty, stejně jako vy. Každý den se snažíme své recruiterské dovednosti posouvat zase o kousek dál, stejně jako vy. A právě to nám pomáhá vytvářet ten nejlepší obsah a propojit ho s nejlepšími řečníky z ČR i ze zahraničí. Na naše řečníky jsme velmi nároční z hlediska praktičnosti prezentací. Důležité pro nás je, abyste hned druhý den dokázali většinu tipů a triků přenést do reality.

První dva ročníky se k nám na EVOLVE! Summit připojilo přes 500 návštěvníků jak externího, tak interního recruitmentu z různých koutů světa, konference si získala věhlas nejen v ČR a na Slovensku, ale i v zahraničí. Ozývají se nám lidé z USA, Británie a dalších států, že ačkoli se nemohli připojit osobně, vždy pozorně sledují twitter feed z naší konference.
Na první dva ročníky se nám podařilo přivézt do Brna i světová jména našeho oboru jako je Greg Savage, Scott Love, Shane McCusker či Balazs Paroczay.

EVOLVE! Summit si získal pevnou komunitu nadšenců a podporovatelů, což nás velmi těší. Ale stejně jak očekáváme od svých návštěvníků, i my se chceme vyvíjet.
Proto jsme pro ročník 2017 připravili spoustu zajímavých novinek, abychom zase laťku posunuli o kousek nahoru. Na co se tedy můžete těšit?

Opět se chystáme na EVOLVE! přivézt velká jména světového a českého recruitmentu. Už nyní jednáme i s několika velkými jmény našeho oboru, tak nám držte palce. Chceme vám také ukázat osobnosti, které třeba ale ještě neznáte a jejich myšlenky nebo dovednosti nám připadají výjimečné. Vnímáme, že základem je silný a kvalitní obsah, proto ho i letos budeme mít vybroušený.

Nově také chceme konferenci prodloužit na dva dny. Náš obor je velmi široký a chceme věnovat dostatečný prostor a pozornost všem jeho disciplínám, ať už je to sourcing nebo recruitment. Dva dny by nám měly umožnit doručit ještě více zajímavého obsahu, ponořit se do něj hlouběji a udělat ho interaktivnější. Účastníci stále budou mít možnost vybrat si, zda se připojí na oba dva dny nebo jen na jeden, který je bude zrovna zajímat.
Po prvním ročníku v brněnském Impact Hubu a druhém ročníku v Redutě se domníváme, že jsme konečně našli prostor, který bude dostatečně veliký, dostatečně komfortní a bude to skvělé prostředí pro networking. Pro ročník 2017 jsme vybrali prostory brněnského SONO centra a věříme, že právě SONO bude naším budoucím útočištěm.

sono centrum konference

 

Uvědomujeme si, že velmi důležitou součástí konference je také networking mezi návštěvníky, proto jsme pro letošní konferenci zakoupili networkovací aplikaci Whova. Pokud jste na ni ještě nenarazili, určitě si ji užijete. Umožní všem návštěvníkům vidět jména všech přihlášených ještě před konferencí, můžete si přes aplikaci plánovat schůzky s ostatními, jejichž profil vás bude zajímat.

Rádi bychom také nasadili aplikaci sli.do, která by nám měla umožnit lépe řídit otázky na řečníky.

No a samozřejmě nesmíme zapomenout na doprovodný program a večerní party. I zde chystáme spoustu novinek, abychom si to společně pořádně užili.

Aktuálně intenzivně pracujeme na přípravě ročníku 2017, pracujeme na novém obsahu na web a předpokládáme, že od května spustíme prodej vstupenek. Pokud si ale své místo chcete na EVOLVE! zajistit již v předstihu, na webu www.evolvesummit.cz máte možnost předregistrace.

EVOLVE! děláme hlavně pro vás, proto budeme rádi, když s námi budete sdílet jakékoli tipy, jak udělat EVOLVE! ještě lepším. Můžete se nám ozývat na info@evolvesummit.cz

Těšíme se na vás!

Za celý organizační tým
Michal Toman